Menü Kapat

Detay Akademi Eğitim Kurumları; Baş Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde yıllarını yayın yazmaya ve eğitime vermiş, uzmanlıklarını verdikleri eserlerle kanıtlamış, kalıplaşmış değil dinamik ve sürekli kendini geliştiren, müfredat ve sınavlar hakkında yetkinliğe sahip güçlü öğretmenler tarafından oluşturulmuş bir eğitim merkezidir.

Öğretmenlik yapmak ile öğretmen olmak arasındaki farka büyük önem veren Detay Akademi, öğrencilerinin taleplerini dikkate alarak kendi bilgi birikimi ile harmanlayıp onun için en iyi tercihleri önüne sunan bir kurum olmayı hedeflemiştir.

Detay Akademi Ailesi olarak başarının en önemli unsurlarından birinin Öğretmen olduğunun bilincinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Buna istinaden seçtiğimiz veya seçeceğimiz eğitim kadrosunun branşına hakimiyet derecesini ve tutumunu titizlikle irdelemekteyiz.

Siz değerli veliler ve öğrencilerin bizim bu hassasiyetimizin farkında olmanızı ve yavrularınızı güvenle gönderebileceğiniz bir kurum seçtiğinizi bilmenizi isteriz.

ARA