Menü Kapat

Kızılay dershane veya kurs anlamında bir çok kesime hitap eden hizmetler sunmakta. Öğrenciler Her bütçeye uygun kurs seçeneklerinden faydalanabilir. Fakat bunlar içerisinde hangileri ciddi eğitim ve hizmet vermekte ?

Veliler ve öğrenciler bu konuda çok fazla araştırma yaptıkları gibi tavsiyeler ile de kendilerine en iyi kursu bulma çabasındalar. Arkadaş önerileri veya daha önceden o kurumda eğitim almış veya ders vermiş öğretmen önerileri bu seçimde büyük rol oynuyor.

Detay Akademi Eğitim konusunda bütün beklentilerinizi fazlasıyla karşılamaya hazır, Yıllarını eğitime vermiş eğitimciler tarafından kurulmuş bir eğitim kurumudur.

Kurs fiyatları araştırmasına giren bütün Veli ve Öğrencilere objektif sonuçlar sunabilen bir kurum olması gerektiğini düşünüyoruz.

En önemli etkenlerden bir diğeri de daha önce kurumdan eğitim almış öğrencilerin elde ettikleri başarılar ?

Peki Detay Akademi bu konuda sizlere ne gibi başarılar sunabilir ?

Cevap çok basit Türkiye 1.liğinden 10.000. liğe kadar başarı elde etmiş bütün öğrenciler ve velileri ile iletişim kurmanızı sağlar, hatta zaman zaman Öğrenci-Veli Seminerleri ve ya buluşmaları organize ederek öğrencilerin başarı serüvenlerinde dikkat edilmesi gereken Veli-Öğrenci Davranış biçimleri üzerine konuşmalar planlar ve uygular.

Doğru çalışmayı bilen öğrenciyi zaten hedefine ulaştırmak kolay, zor ve daha kutsal olan doğru çalışmayı bilmeyen öğrenciye çalışma alışkanlığını kazandırmak ve ona odaklanmak diye düşünüyoruz; İşte tam da bu yüzden Detay Akademi’de Çalışkan gruplara profesyonel öğretmenler daha az çalışkan gruplara daha az profesyonel öğretmenler gibi bir anlayış ve eğitim sistemine karşı durmaktayız. Detay Akademi’de her gruba en profesyonel öğretmenler girer ve öğretmen konusunda grup ayrımı yapılmaz. Hatta daha zayıf gruplara daha fazla ders etüt ve soru çözümü çalışmaları düzenlenerek başarıyı herkes için ulaşılabilir kılmayı hedefliyoruz.

ARA