Menü Kapat

DETAY AKADEMİ EĞİTİM KURUMLARINDA SUNULAN EĞİTİM HİZMETLERİ

  1. Kurs (Dershane) : Detay Akademi’de LGS, YKS ve KPSS kurslarından hazırlık kursları planlanarak öğrenciler disiplinli bir ortamda hedeflerine ulaştırılmaktadır.
  2. Grup Dersleri : Detay Akademi’de istenilen bütün branşlarda ( Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce, Almanca, Fransızca, Fen Bilimleri… ) 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li, 6’lı gruplara yoğunlaştırılmış ve ya seneye yayılmış dersler planlanır ve uygulanır.
  3. Özel Dersler : Detay Akademi’de Detay Akademi’de istenilen bütün branşlarda ( Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce, Almanca, Fransızca, Fen Bilimleri… ) özel dersler planlanır ve uygulanır.
  4. Eğitim Koçluğu : Detay Akademi’de öğrencinin bütün eğitim serüveni en ince ayrıntısına kadar takip edilerek, eğitim serüveninin en başarılı şekilde sonuçlanması için Profesyonel Eğitim Koçları görev alır.
  5. Kamp Programları : Detay Akademi’de Yoğunlaştırılmış istenilen bütün branşlardan ders kamp programları, Soru çözüm kamp programları, Deneme sınavı kamp programları, Yaz okulu kamp programları, Sınıf tamamlama kamp programları, Yazılı hazırlık kamp programları düzenlenir ve uygulanır.

Not: Sunulan Eğitim Hizmetlerinden Bütün sınıf ve kademelerdeki öğrenciler yararlanabilir.

Aşağıda yer alan ÖN KAYIT FORMU‘nu doldurarak kısa sürede sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.


ARA